Home | Sitemap

sledovať ponuku Ponúkame na predaj rekreačnú chatu Váh v Patinciach

Prvá Realitná Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu. Ktorá bola postavená a daná do užívania začiatkom osemdesiatych rokov. Jedná sa o budovu bez pivnice s dvomi nadzemnými podlažiami a plochou strechou.

Budova je dvojpodlažná, prístup na poschodie je cez dvoje vonkajšie schodištia ktoré sa nachádzajú na bokoch ( pri východnej a pri západnej stene) budovy. Základy tvoria monolitické železobetónové základové pásy s vodorovnou izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Zvislé nosné obvodové konštrukcie sú murované z pálených tehál o hrúbky 40 cm. Objekt je zastrešený plochou jednoplášťovou strechou. Krytinu strechy tvoria asfaltové natavovacie pásy.
Dispozičné riešenie:
Prízemie: Na prízemí sa nachádza prijímacia kancelária, kuchyňa so zázemím a skladmi, zadná predsieň, sociálno-hygienické zariadenia pre personál, chodba, plynová kotolňa, výťah so strojovňou, vonkajšia chodba, terasa, 3 dvojizbové ubytovacie jednotky s predsieňou a kúpeľňou a 3 jednoizbové ubytovacie jednotky s predsieňou a kúpeľňou. Všetky ubytovacie jednotky sú sprístupnené cez vonkajšiu chodbu.
1.poschodie: na 1. poschodí sa nachádza jedáleň pre ubytovaných, kancelária, WC ženy, WC muži, výťah a strojovňa, vonkajšia chodba, vonkajšia terasa, 3 dvojizbové ubytovacie jednotky s predsieňou a kúpeľňou a 3 jednoizbové ubytovacie jednotky s predsieňou a kúpeľňou. Všetky ubytovacie jednotky sú sprístupnené cez vonkajšiu chodbu.

K budove prislúcha aj drevená chata z roku 1969. Objekt je zastrešený sedlovou strechou. Na prízemí sa nachádza predsieň, sklad, 2 obývacie izby, 2 kuchyne, 2 kúpeľne s WC zadný sklad a schody vedúce do podkrovia- v podkroví sa nachádza chodba a 6 izieb sprístupnených z chodby.

Bližšie informácie a viac fotografií Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0908 907 752. Vás realitný poradca Peter Daňo.

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu Váh v Patinciach

0,00 €/m²
147.000,- €

  • Štát:Slovensko
  • Okres:Komárno
  • Mesto:Patince
  • Vlastníctvo:osobné
  • Druh:Rekreačný apartmán
  • Typ:predaj

Podrobné informácie:

Poschodieneuvedené
Zastavaná plocha631 m²
Rozloha pozemku1768 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpôvodný
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Terasaáno
Parkovanievlastné vyhradené
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Predzáhradkaáno
Terénrovina
Prístupová cestaasfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape:Ďalšie fotografie nehnuteľnosti:Pre viac informácií kontaktujte:

Peter Daňo

Peter Daňo hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

realitný poradca junior

Telefón: +421 908 907 752
E-mail: peter.dano@prvarealitna.sk

všetky realitné ponuky makléra


Rekreačný apartmán Komárno Rekreačný apartmán Komárno predaj
Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk